Fotopaber

Fotopaberid

Fotopaber

Alamkategooriad

 • FomeiJet PRO Pearl...

  FomeiJet Pro Pearl 265 on mikropoorse trükipinnaga universaalne fotopaber, mis sobib väga erinevate fotode kvaliteetseks printimiseks.

  Paberi kolorimeetriline karakterisitka koos füüsikaliste omadustega vastab igati premium klassi standarditele. Ilus poolläikiv, õrna struktuuriga prindipind tagab maksimaalse resolutsiooni, kõrge kontrasti ja loomuliku avara värviruumi.

 • FomeiJet PRO Pearl...

  Pro Pearl 300 on õige valik, kui soovid oma fotosid printida paberile, mis annaks klassikalise tulemuse aga koos ekstra kvaliteediga.

  Pro Pearl 300 annab just selle puuduva lisa tunde ja kvaliteedi mis tavagrammkaaluga fotopaberil puudu jääb. Paberi väärikas luster pinnaviimistlus tekitab koos lisa raskusega soliidse tunde.

 • FomeiJet PRO Gloss 265...

  Premium seeria läikiv fotopaber. Esmaklassiliste kolorimeetriliste näitajatega. Fomei Pro Gloss 265 on mikropoorse trükipinnaga läikiv fotopaber mis sobib väga erinevate fotode kvaliteetseks printimiseks.

  Paberi kolorimeetriline karakterisitka koos füüsikaliste omadustega vastab igati Premium klassi standarditele.

 • FomeiJet PRO Gloss 300...

  Pro Gloss 300 on õige valik, kui soovid oma fotosid printida paberile, mis annaks klassikalise tulemuse ekstra kvaliteediga.

  Pro Gloss 300 trükipind ja kolorimeetrilised omadused on teiste sarnaste fotopaberitega võrreldes selgelt kõrgemad. Paber on läikiva mikropoorse trükipinnaga sobides erinevate stiilidega fotode kvaliteetseks printimiseks.

Kokku on 4 toodet.

Kuvatakse 1–4 toodet (kokku 4)
group_work Küpsiste nõusolek