Korduma Kippuvad Küsimused

1. Kas meie tooted on kohe laos olemas?

Jah, kuna peaaegu kõik meie poes müüdavad tooted on meie enda tehtud, siis on need ka koheselt tarneks saadaval.

2. Kui kiiresti meie tooted kliendini jõuavad?

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 2-5 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest. Enamasti 2 päeva jooksul on kaup käes. Laost otsa lõppenud toodete tarneaeg on 6-14 tööpäeva. Väga erandlikel juhtudel (nt tooraine tarneprobleemid vms) võib tarneaeg pikeneda kuni 21 päevani. 

3. Kuidas me tarnime kauba kliendini?

Tellitud kauba tarneks kasutame Omniva pakiautomaati, Omniva kullerit ja Itella Smartpost pakiautomaati.

4. Kas me teeme ka erimõõtudes tooteid või kliendi pildist tooteid?

Jaa, muidugi teeme. Lisaks standardmõõtudele teeme ka erimõõdus pilte (ruudud, panoraamid ja kõikvõimalikud vahepealsed variandid. Julgelt võib küsida ja konsulteerida meiega oma soovist!

5. Kas Marmes Market veebipoes müüdavad fotolõuendid on valmistatud Eestis?

Jaa, kõik meie veebipoes müüdavad fotolõuendid on valmistatud Eestis, Marmes Print'i poolt, kasutades Premium klassi materjale ja tinte, mis garanteerivad fotolõuenditele tuhmumiskindluse 100+ aastat.

6. Kas meie fotolõuendid on kolorimeetriliselt täpsed?

Jaa, kogu meie töövoog on professionaalsel tasemel kalibreeritud. Iganädalaselt kalibreerime monitore, kord kuus kalibreerime printerit ja igal prindimeedial on olemas kolorimeetriliselt täpne spetsiaalne ICC profiil.

7. Millist lõuendikangast valida?

Koju – Kui soovid tõeliselt kaunist ja efektset seinapilti ning õrn läige ei hirmuta Sind, siis premium satiin, luster või Hahnemühle Goya Fine Art fotolõuend oleks see õige valik. Satiin lõuend on ka vastupidavam füüsilisele puudutusele ja on erksamate värvidega. Kui läige ei meeldi ja soovid kaunist täismatt pinnaga seinapilti, siis premium matt fotolõuend oleks parim variant selleks.

Näitusele – sobivad nii premium matt, satiin, luster kui ka Hahnemühle Goya premium satiin Fine Art lõuend. Sõltub pildist ja maitse eelistustest.

Nõudlikule kliendile, fotograafilt kliendile – Vaieldamatult parim valik on Hahnemühle Goya premium satiin Fine Art lõuend. Satiinläikega esmaklassiline pinnakate annab silmapaistvaid prinditulemusi, millel on silmatorkav värvide ja detailide taasesitus, sügav must ja täiuslikud kontrastid, Samuti kõrge veekindlus, mitte murenev mikropoorne pind ning ISO 9706 vastav / muuseumi kvaliteet kõrgeima vanusekindluse tagamiseks. Print on erk ja detailne. Hahnemühle Goya premium satiin Fine Art lõuend on parim valik ka fotograafidele, kes müüvad oma töid.

Maali reproduktsioon, digimaal – Kindlasti soovitame Hahnemühle Goya premium satiin Fine Art lõuendit. Lõuendil on avar värviruum, sügavad mustad toonid, kõrgkvaliteetne satiin, veekindel, mitte murenev mikropoorne pind ning ISO 9706 vastav / muuseumi kvaliteet kõrgeima vanusekindluse tagamiseks. Print on erk ja detailne.

8. Kuidas fotolõuendit hooldada?

Nõuetekohase hoolduse ja käsitsemise korral kestab teie lõuenditrükk palju aastaid. Siin on mõned näpunäited lõuendiprindi eest hoolitsemiseks.

  • Vältige oma trükise kuvamist otsese päikesevalguse või ereda kaudse UV-filtrita päikesevalguse ja fluorestsentsvalgustuse käes. Nii päikesevalgus kui ka luminofoorlambid kiirgavad UV-valgust, mis võib aja jooksul printi tuhmistada ja kahjustada.
  • Kui peate lõuendiga tegelema, siis ärge avaldage lõuendi prinditud pinnale survet. Lõuend on kangas ja seetõttu venib või rebeneb, kui ei olda hoolas. Hoidke lõuendit alati külgedest, kus asub alusraam.
  • Ärge kunagi püüdke lõuendi pinda sõrmega hõõruda või küünega kraapida, kuna see võib prindi pinda kriimustada ja jätab selle pinnale jäljed, mida kahjuks enam eemaldada ei saa ja lõuend on rikutud.
  • Tolmu lõuendile kogunemise vältimiseks pühkige oma lõuendit regulaarselt pehme lapi (mitte matti lõuendit) või tolmuharjaga. Kasutada võib ka poes müüdavad ballooniga suruõhku, mis eemaldab efektiivselt lõuendi tekstuurilt tolmu.
  • Vajadusel pühkige satiin või luster lõuendit õrnalt pehme lapiga, mida on kergelt veega niisutatud. Seda tuleks vältida mati lõuendi puhul. Matt lõuend on väga puutetundlik füüsilistele puudutustele. Matti lõuendit tuleks pühkida vaid tolmuharjaga.
  • Mitte kunagi ärge kasutage trükiste puhastamiseks kemikaale! Teie lõuendit on töödeldud UV-kaitsekattega, mis võib kemikaalidega puhastamisel laguneda. Samuti võib eemalduda värv.
  • Lõuend peab hingama, seega ärge hoidke väljatrükke õhukindlates konteinerites, näiteks kilekottides või klaasi taga. Sinna sisse võib koguneda niiskus, mis kahjustab lõuendit. Lõuend kogeb kergete atmosfäärimuutuste tõttu aja jooksul väikseid ja peeneid nihkeid, seetõttu tuleks neid hoida loomulikus keskkonnas, et võimaldada õhu liikumist.
  • Ei ole soovitatav oma fotolõuendit välja panna kohtadesse kus õhusaaste, kuumus ja kõrge õhuniiskus võivad probleeme tekitada. Köök, vannituba või soojusallikad, nagu sundventilatsiooniavad ja radiaatorid, neid tuleks kindlasti tuleks vältida.
9. Kas oma fotost lõuendi tegemine on kallim kui veebipoes müüdavad samas suurus fotolõuendid?

Ei ole. Kui saadate meile oma foto, siis maksab see ikka sama hinda, nagu meie veebipoes müügis olevad sama suurusega pildid. Vahel võib küll veebipoest saada soodsamalt mõne pildi, mis meil juba valmis on prinditud. Selliseid pakkumisi tuleb aeg-ajalt ette. Tasub veebipoel silma peal hoida!

10. Kui suuri fotolõuendeid saab saata pakiautomaati?

Pakiautomaati saab saata maksimaalselt 54x36 cm suuruseid fotolõuendeid. Suuremaid fotolõuendeid saadame ainult kulleriga.

group_work Küpsiste nõusolek