Seinapilt fotolõuendil 0038
search
 • Seinapilt fotolõuendil 0038
 • Seinapilt fotolõuendil 0038
 • Seinapilt fotolõuendil 0038
 • Seinapilt fotolõuendil 0038
 • Seinapilt fotolõuendil 0038
 • Seinapilt fotolõuendil 0038

Seinapilt fotolõuendil 0038

33,00 €
Tarneaeg 2-5 tööpäeva

Lõuendikangale prinditud pildi pingutame Eestis valmistatud 2 cm paksusele kvaliteetsele liimpuidust alusraamile. Alusraami nurkadesse on paigaldatud ka pingutuskiilud, tagaküljele riputustross ning lõuend on koheselt seinale riputamiseks valmis.

 • Eestis valmistatud kvaliteettoode
 • Tarneaeg 2-5 tööpäeva
 • Kiirem tarneaeg kui konkurentidel!
 • 14 päevane tagastusõigus eraisikust kliendile
 • Turvaline ostukoht
Lõuendikangas: Premium Matt 390 gr/m²
Mõõtmed: 40 x 60 cm
Kogus
Toode on laos

Üldinfo

Sõltuvalt temperatuuri ja niiskustaseme muutustest võib fotolõuend vajada aja möödudes lisapingutamist. Seda saab teha raami nurkadesse paigaldatud kiilude abil, koputades igat kiilu nõrgalt, nii muutub raam veidi suuremaks ning lõuend tõmbub uuesti pingule. See on täiesti normaalne protsess aja möödudes.

Fotolõuendi pilt on peegeldatud üle alusraami külgede, nii jätkub pilt ka alusraami külgedel, mis teeb selle atraktiivsemaks ning lisab ruumilisemat tunnetust.

Sisekujunduses võib fotolõuendeid ka kombineerida, näiteks ühe suure fotolõuendi asemel võib seinale riputada mitu väiksemat lõuendit ja nende abil luua teistsuguse meeleolu. Lisaks saab kena ja huvitava tulemuse kui jagada üks pilt mitmeks väiksemaks või siis hoopis eri suurusteks fotolõuenditeks ja neid niimoodi siis kollaažina seinale kombineerides moodustada omamoodi kujund.

Fotolõuendid annavad sisekujundusele meeldivaid ja efektseid aktsente ja aitavad saavutada ruumis soovitud meeleolu.

Kuidas lõuend ruumi mõjutab, sõltub selle suurusest, lõuendite hulgast, sisust ning ka asukohast ruumis. Fotolõuend on ka suurepärane üllatuskingitus sõpradele, armsamale, kolleegidele või äripartneritele.

Lõuendikangad
Hahnemühle Goya 340 gr/m² Premium Satiin Fine Art lõuend

Hahnemühle Goya 340 gr on satiinläikega polüester-puuvillast lõuendikangas, millel on iseloomulik tekstuur, mis annab kunsti reproduktsioonidele ja fotodele maalilaadse välimuse.

Satiinläikega esmaklassiline pinnakate annab silmapaistvaid prinditulemusi, millel on silmatorkav värvide ja detailide taasesitus, sügav must ja täiuslikud kontrastid.

Hahnemühle Goya lõuendikangas on happe- ja ligniinivaba ning vastab ISO 9706 standardi kõige rangeimatele muuseumi kvaliteedi nõuetele kõrgeima vanusekindluse tagamiseks.

Ideaalne Fine Art fotograafia, galerii & muuseumi piltide, digimaalingute, kunstiteoste reproduktsioonide, näituse piltide, graafika, värviliste/must-valgete fotode printimiseks.

Kui soovida parimat kvaliteeti, siis Hahnemühle Goya lõuend on tippklass igas mõttes. Soovitame!

 • 340 gr/m², polüester-puuvilla segu
 • Naturaalne valge, ilma optiliste valgenditeta
 • Iseloomulik pinna tekstuur
 • Satiinläikega esmaklassiline pinnakate silmapaistvate prinditulemuste saavutamiseks
 • Happe- ja ligniinivaba
 • ISO 9706 standardile vastav sertifitseeritud muuseumi kvaliteet kõrgeima vanusekindluse tagamiseks
 • Tuhmumiskindlus 100+ aastat
Premium Luster lõuend 400 gr/m²

Foto on prinditud Premium Luster 400 gr/m² lõuendikangale (35% puuvill ja 65% polüester). Lõuendil on avar värviruum, sügavad mustad toonid, kõrgkvaliteetne luster, veekindel, mitte murenev ja mikropoorne pind.

Ideaalne Fine Art piltide, galerii & muuseumi piltide, loomapiltide, kunstiteoste reproduktsiooniks, näituse piltide, dekoratsioonide, graafika, värviliste/must-valgete fotode printimiseks. Edastab suurepärased värvid kõrgresolutsiooniga printimisel.

 • Peene koelõngaga lõuend, mis pildil ei domineeri
 • Luster pinnakate
 • Happevaba
 • PH-neutraalne pinnakate
Premium Matt lõuend 390 gr/m²

Foto on prinditud 100% naturaalsest puuvillast valmistatud paksule 390 gr/m² lõuendikangale, millesse imenduvad värvained suurepäraselt ja kangas säilitab loomusliku elastsuse.

Lõuendi pind on paraja tekstuuriga, mis ei tungi silma riivavalt esile ja jätab maalilaadse tunde ning on omas klassis täiusliku värviülekande, kontrastse musta ja avara värviruumiga. Ideaalne kunstiteoste ja fotode reprodutseerimiseks. Edastab suurepärased värvid kõrgresolutsiooniga printimisel.

Tolm tuleks lõuendilt eemaldada kuiva tolmuharjaga. Vältida tuleks lõuendi trükipinna puudutamist ja hõõrumist! Matt trükipind on füüsilistele puudutustele tundlik ja see jätab matile pinnale jäljed, mida kahjuks eemaldada enam ei saa ning lõuend on rikutud.

Millist lõuendikangast valida?

Koju – Kui soovid tõeliselt kaunist ja efektset seinapilti ning õrn läige ei hirmuta Sind, siis premium satiin, luster või Hahnemühle Goya Fine Art fotolõuend oleks see õige valik. Satiin lõuend on ka vastupidavam füüsilisele puudutusele ja on erksamate värvidega. Kui läige ei meeldi ja soovid kaunist täismatt pinnaga seinapilti, siis premium matt fotolõuend oleks parim variant selleks.

Näitusele – sobivad nii premium matt, satiin, luster kui ka Hahnemühle Goya premium satiin Fine Art lõuend. Sõltub pildist ja maitse eelistustest.

Nõudlikule kliendile, fotograafilt kliendile – Vaieldamatult parim valik on Hahnemühle Goya premium satiin Fine Art lõuend. Satiinläikega esmaklassiline pinnakate annab silmapaistvaid prinditulemusi, millel on silmatorkav värvide ja detailide taasesitus, sügav must ja täiuslikud kontrastid, Samuti kõrge veekindlus, mitte murenev mikropoorne pind ning ISO 9706 vastav / muuseumi kvaliteet kõrgeima vanusekindluse tagamiseks. Print on erk ja detailne. Hahnemühle Goya premium satiin Fine Art lõuend on parim valik ka fotograafidele, kes müüvad oma töid.

Maali reproduktsioon, digimaal – Kindlasti soovitame Hahnemühle Goya premium satiin Fine Art lõuendit. Lõuendil on avar värviruum, sügavad mustad toonid, kõrgkvaliteetne satiin, veekindel, mitte murenev mikropoorne pind ning ISO 9706 vastav / muuseumi kvaliteet kõrgeima vanusekindluse tagamiseks. Print on erk ja detailne. 

Fotolõuendi hooldus

Nõuetekohase hoolduse ja käsitsemise korral kestab teie lõuenditrükk palju aastaid. Siin on mõned näpunäited lõuendiprindi eest hoolitsemiseks.

 • Vältige oma trükise kuvamist otsese päikesevalguse või ereda kaudse UV-filtrita päikesevalguse ja fluorestsentsvalgustuse käes. Nii päikesevalgus kui ka luminofoorlambid kiirgavad UV-valgust, mis võib aja jooksul printi tuhmistada ja kahjustada.
 • Kui peate lõuendiga tegelema, siis ärge avaldage lõuendi prinditud pinnale survet. Lõuend on kangas ja seetõttu venib või rebeneb, kui ei olda hoolas. Hoidke lõuendit alati külgedest, kus asub alusraam.
 • Ärge kunagi püüdke lõuendi pinda sõrmega hõõruda või küünega kraapida, kuna see võib prindi pinda kriimustada ja jätab selle pinnale jäljed, mida kahjuks enam eemaldada ei saa ja lõuend on rikutud.
 • Tolmu lõuendile kogunemise vältimiseks pühkige oma lõuendit regulaarselt pehme lapi või tolmuharjaga.
 • Vajadusel pühkige satiin või luster lõuendit õrnalt pehme lapiga, mida on kergelt veega niisutatud. Seda tuleks vältida mati lõuendi puhul. Matt lõuend on väga puutetundlik füüsilistele puudutustele. Matti lõuendit tuleks pühkida vaid tolmuharjaga.
 • Mitte kunagi ärge kasutage trükiste puhastamiseks kemikaale! Teie lõuendit on töödeldud UV-kaitsekattega, mis võib kemikaalidega puhastamisel laguneda. Samuti võib eemalduda värv.
 • Lõuend peab hingama, seega ärge hoidke väljatrükke õhukindlates konteinerites, näiteks kilekottides või klaasi taga. Sinna sisse võib koguneda niiskus, mis kahjustab lõuendit. Lõuend kogeb kergete atmosfäärimuutuste tõttu aja jooksul väikseid ja peeneid nihkeid, seetõttu tuleks neid hoida loomulikus keskkonnas, et võimaldada õhu liikumist.
 • Ei ole soovitatav oma trükist välja panna kohtades kus õhusaaste, kuumus ja kõrge õhuniiskus võivad probleeme tekitada. Köök, vannituba või soojusallikad, nagu sundventilatsiooniavad ja radiaatorid, neid tuleks kindlasti tuleks vältida.
Paigaldus

Tänapäeval paigaldatakse seinapilte väga erinevalt:

 • Liimitakse seinale
 • Kahepoolse teibiga paigaldus
 • Riputatakse kruvidele/naeltele

Fotolõuendid, olenevalt suurusest võivad kaaluda mitmeid kilosid, siis nende puhul soovitame paigalduseks kasutada klassikalist ja turvalist seina paigaldatud kruvi meetodit.

Kui auku seina teha ei taha või ei tohi, siis testitud on ka kahepoolse teibiga seina kleebitud riputusaasa. Olenevalt seina viimistluspinnast (siledusest, tekstuurist, värvitüübist jne) see võib kesta, aga võib ka aja möödudes hakata seinast eemalduma. Sellega peab arvestama.

Lisainfo: www.marmes.ee

PR-FL-MATT-60x40
100 Toodet
Uus

Laadige alla

Hahnemühle Fine Art meedia

Hahnemühle Fine Art materjalide tuhmumiskindluse ja kvaliteedi sertifikaat

Laadige alla (1.49MB)
Kommentaarid (0)
group_work Küpsiste nõusolek